Svatební studio Oriela má pro vás to pravé

Naše svatební studio pro vás připravilo bohaté kolekce šatů, ze kterých si jistě vyberete. Navíc máme pro Vás jedinečnou nabídku pro svatební příležitosti. Pokud si u nás zapůjčíte svatební šaty vlečkou můžete si vybrat k zapůjčení převlekové šaty zcela ZDARMA! Běžná cena těchto převlekových šatů činí 2.500,- Kč. Navíc ve vybraných svatebních šatech Vás nafotíme a zašleme fotky na Váš e.mail.

Můžete si u nás vybrat v následujících kategoriích:
 

Svatební šaty EDDY K

Tato značka je vlajkovou lodí našeho svatebního studia. Svatební šaty EDDY K jsou jak nevšední, elegantní tak i ve velkém stylu. Nabízíme šaty jak s nabíranou PUF sukní, tak i v provedení princesovského střihu, který schová boky, ale zvýrazní pas. Hladké překládané modely sluší štíhlým vyšším postavám a formují postavu do sexy siluety mořské panny. Tuto Italskou značku Vám nabízíme jako jediný svatební salon v Brně a na Jižní Moravě. Cena půjčovného od 3.500,- Kč do 10.500,- Kč.
 

Svatební šaty MGMY - MORI LEE

Tyto modely jsou pod americkou vlajkou a jsou neobyčejně žádané.
 

Svatební šaty dalších značek

Máme pro vás také další nádherné modely od takových kvalitních značek jako jsou francouzská firma MISS KELLY, MISS KELLY, DIVINA SPOSA, KELLY STAR, JUST FOR YOU, COLLECTOR, MISS PARIS se svými romantickými svatebními šaty. MS MÓDA je další značka, kterou jsme zařadily letos do naší nabídky. Ceny půjčovného od 3.500,- Kč do 9.500,- Kč.
 

Společenské šaty

Pro různé příležitosti jako jsou recepce, rauty a jiná společenská setkání jsme pro Vás připravily opět modely známých světových tvůrců, ale vedle toho Vám můžeme na zakázku ušít i naprosto originální modely. Ceny půjčovného jsou od 900,- Kč do 2.200,- Kč.
 

Šaty do tanečních

Šaty do tanečních pro rok 2014 budou v plné kráse pro Vás nachystané s příchodem měsíce září 2014. Ceny půjčovného jsou od 900,- Kč do 1800,- Kč. Přečtěte si také jak vybírat šaty do tanečních.

Šaty pro děti

Svatba je jedinečnou příležitostí, kdy se Vaše holčičky mohou ukázat jako princezny z pohádek. Dopřejte jim radost a umožněte jim tento zážitek. Děti jsou součástí rodinných rituálů a na svatbě by být měly.
 

Svatební doplňky

Ne všechno je potřeba řešit z vlastních zdrojů. Můžeme Vám zajistit i spostu drobností, které můžete ve svatební den potřebovat.
 

Svatební kytice

Nedílnou součástí našich služeb je i zajištění květinové výzdoby a svatebních kytic. Podívejte se pro inspiraci do naší galerie.
 

Výprodej svatebních šatů

Protože každoročně připravujeme nové kolekce svatebních šatů od všech u nás zastoupených značek, musíme občas přistoupit také k výprodeji starších modelů. Tyto akce jsou mezi našimi zákaznicemi velice oblíbené, protože některé nevěsty mají zájem si svatební šaty po svatbě ponechat. Je to jedinečná příležitost jak za příjemné ceny v rozpětí 1500 - 5000 Kč získat nádherné modely světově uznávaných návrhářů.

Made by LUVR