Úvod

Vážení návštěvníci webového salonu Svůdné Doteky Brno, ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Tento dokument obsahuje informace o tom, jak spravujeme, zpracováváme a chráníme Vaše osobní údaje, které nám svěřujete v souvislosti s využíváním našich služeb a našeho webového rozhraní. V textu níže se dozvíte, jaké údaje sbíráme, proč je sbíráme, jak dlouho je uchováváme a jaké jsou Vaše práva spojené s ochranou osobních údajů.

Zásady zpracování osobních údajů

V naší společnosti se zavazujeme chránit soukromí našich klientů v souladu s platnými zákony a nařízeními. Veškeré osobní údaje jsou zpracovávány transparentně, legálně a férově. Osobní údaje shromažďujeme pouze za účelem poskytování a zlepšování našich služeb a nikdy je nepředáváme třetím osobám k jiným účelům, než je poskytování našich služeb nebo pokud to vyžaduje zákon.

Sběr a využití osobních údajů

Když navštívíte náš webový salon Svůdné Doteky Brno, můžeme shromažďovat různé údaje, jako jsou Vaše kontaktní informace, údaje o platbách nebo informace o Vašem chování na webu. Tyto údaje využíváme pro zajištění funkčnosti webu, pro optimalizaci našich služeb, pro komunikaci s Vámi a pro administrativní účely.

Bezpečnost vašich osobních údajů

Zabezpečení Vašich osobních údajů bereme velmi vážně. Používáme moderní technická a organizační opatření k ochraně shromažďovaných údajů před neopravněným přístupem či odhalením, ztrátou nebo poškozením. Tyto opatření pravidelně aktualizujeme, aby odpovídala aktuálním bezpečnostním standardům.

Vaše práva

Jako subjekt údajů máte právo požadovat přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz, právo na omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. K uplatnění těchto práv, nebo pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zpracování Vašich osobních údajů, můžete nás kontaktovat prostřednictvím emailu [email protected].

Kontaktní údaje správce

  • Jméno a příjmení: Veronika Šťastná
  • Adresa: Zelný trh 314/9, 602 00 Brno-střed, Česká republika
  • Email: [email protected]

Napsat komentář